kalça sütyeni fiyatı

Burc yorumlari

 • Yürekleri ağza getiren ilüzyon!

  Yürekleri ağza getiren ilüzyon!

  Yürekleri ağza getiren ilüzyon!

  Yetenek Sizsiniz Türkiye’de 2. tur elemeleri devam ederken Kıvanç ve Burak’ın ilizyon gösterisi milyonları ekrana kilitledi.

  Yetenek Sizsiniz programında Acun Ilıcalı’nın favorilerinden olan Kıvanç ve Burak 2. turda sergiledikleri gösterilerle yine izleyenlere unutulmayacak bir gösteri sergilediler.

  İlk önce bir iskambil gösterisi yapan ikiliye Hülya Avşar çok beğendiği yarışmacılara yaptığı gibi kalem fırlattı. Daha sonra asıl şova geçen Kıvanç ve Burak önce jüriden cep telefonlarını istediler. Daha sonra telefonları zarflara koyarak Eser Yenenler’e seçtirdiler. Eser Yenenler’in seçtiği zarfı blenderda parçaladılar. Sona kalan zarfın Acun Ilıcalı’nın telefonu olması gerekirken ekip zarfları karıştırdıklarını söyleyince stüdyoda soğuk bir hava esti.

  Şovun ilerleyen kısımlarında bunun şaka olduğunu söyleyen ikili gösteriyi başarılı şekilde tamamladı. Yapılan oylamada oyların yüzde 98’ini alan ikili yarı finali garantilediler.

  Okunma Sayısı ;

  Yürekleri ağza getiren ilüzyon! Benzer Yazılar

  Sinem Kobal’ın İsrail’le İlgili Yazısı Tepki Topladı Sinem Kobal’ın İsrail’le ilgili sosyal medyada paylaştığı yazı
  ‘Müslüm kadife gibiydi’ NTV, geçtiğimiz mart ayında hayatını kaybeden Müslüm Gürses’i ölüm yıldönümünde özel bir belgeselle anıyor. ‘Söz
  Youtube artık telif ödeyecek Youtube, eser sahiplerinin şeklindeki protestosu karşısında telif ödemeyi kabul etti MÜZİK eserlerinin sahiplerinin
  Sibel Turnagöl’den ayrılık açıklaması O iddialara cevap verdi Evliliklerinde sıkıntılı bir dönem yaşadıkları ve ayrılacakları iddia
  Ezgi Mola fena dağıttı 4 yıllık aşk sona erdi İŞADAMI Önder Fırat ve Tuğba Coşkun, 4 yıllık birlikteliklerini ani bir kararla sonlandırdı.

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Yürekleri ağza getiren ilüzyon! Etiketler