kalça sütyeni fiyatı

Burc yorumlari

 • Moda Şahaneleri iş Konuşacak

  Moda devleri ‘iş’ konuşacak

  Moda devleri ‘iş’ konuşacak

  Türkiye Giyim sanayicileri Derneği’nin (TGSD) ev sahipliğinde düzenlenecek 7. İstanbul Moda Konferansı, 40 ülkeden çok sayıda moda temsilcisini biraraya getirecek. Aralarında dünya devlerinin de bulunduğu firmalar, deneyimlerini paylaşacak, satın alma temsilcileriyle görüşmeler yapılacak.

  TGSD Yönetim Kurulu Başkanı Cem Negrin, 8-9 Mayıs’ta yapılacak konferansın, sektöre rehberlik edeceğini belirterek, “İstanbul yine çok önemli isimleri ağırlayacak. Yaratıcı zekalar ve aydınlık fikirler yolumuzu rehberlik edip, önümüzü açacak” dedi. Negrin, konferans açılışını, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın yapmasının beklendiğini de söyledi.

  Deneyimler paylaşılacak
  Başkan Yardımcıları Suzan Toplusoy ve Sami Kariyo’nun yanı sıra yönetim kurulu üyeleri Dilek Hanif ve Esra Ercan Taşören’le birlikte bilgi veren Negrin, “Öncelikli hedefimiz dünya çapında başarı kazanmış markaların görüşlerini anlatması. Türk firmaların da bundan fikir alarak dünya markaları çıkarması” dedi. Dünyaca ünlü firmaların satın alma müdürlerinin de geleceğini hatırlatan Negrin, “Türkiye’nin ihracatını ve bilinirliğini artırmak istiyoruz” dedi.

  Tasarım ofİslerİne Ar-Ge desteğİ

  Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı fikri ışık’ın, Türkiye İş Kadınları Derneği toplantısında dile getirdiği “tasarım ofislerinin, Ar-Ge merkezi desteklerinden faydalandırılması” konsuna olumlu baktıklarını söyleyen TGSD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sami Kariyo, “Bunun organizasyonunda devletin olması çok önemli, ancak işin içinde olmaması lazım” dedi. Dilek Hanif ise, devlet desteklerinin önemine dikkat çekerek, “Sayın bakan ve konuyla ilgili yetkililer, bizlerle de konuşarak bir yol belirleyeceklerini söyledi. Markalaşmada Turquality gibi destekler çok önemli. Devletin verdiği desteklerin geri dönüşü de başladı. Katma değeri yüksek ürünler satmaya başladık” diye konuştu.

  BÜYÜK ALIM fırsatLARI OLACAK

  Suzan Toplusoy ise, Uzakdoğulu dev Uniqlo’nun Grup Başkan Yardımcısı Yoshihiro Kunii’nin de İstanbul’da olacağına dikkat çekerek, “Şirketin şu anda Endonezya ve Avustralya hedefleri var. Türkiye’de de üretim ve satın alma gibi süreçleri değerlendiriyor” dedi. Uniqlo Türkiye’de bir ofis açtığını hatırlatan Esra Ercan Taşören de, “Çok iyi bir alım gücü var. Bu bizim için de büyük fırsat. Satın almalar yapacak ve alımları da oldukça büyük oluyor” diye ekledi. Firmanın Türkiye’de görüşmeler yaptığı, 2 yıl içinde mağaza açma hedefi olduğu da belirtildi.
  Bu yılki konferansa, Kunii’nin yanı sıra Tom Ford yöneticilerinden Luigi D’Orsogno Bucci, Arcadia Group COO’su David Shepherd, İtalyan Modacılar Antonio Berardi gibi isimler de katılıyor. Bununla birlikte konferansın son günü, Finlandiya Tekstil ve Hazır Giyim Sanayi Federasyonu CEO’su Anna-Kaisa Auvinen, Türkiyede ofisi bulunan 35 alım grubu temsilcisiyle görüşecek.

  Okunma Sayısı ;

  Moda Şahaneleri iş Konuşacak Benzer Yazılar

  Erdoğan’dan İhsanoğlu’na: Aceminin Eline Rezil Bir Dergi Tutuşturdular Başbakan, İhsanoğlu’nun Türk Solu dergisiyle pozunu eleştirerek,
  Geçen yıl 73 fabrikanın icradan satışa çıktığı Türkiye’de, bu yılın ilk yarısında sayı 95’e yükseldi. İcralık bağ-bahçe
  Arama motorunu ‘moda’ya uydurdu! Vitringez.com’un kurucusu Natali Yeşilbahar, 2 milyon ürünle Türkiye’nin en büyük arama motoru olmak için
  Metroyla değer kazandı fiyatlar yüzde 50 arttı Anadolu yakasının ilk metro hattı olan Kadıköy – Kartal metrosu, lokasyonu üzerindeki dükkânların
  Metrekareyi küçülttü dükkân giderini azalttı Terra Ataşehir’in alışveriş ve eğlence alanı olan Çarşı’da küçük metrekareli mağazalarla

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Moda Şahaneleri iş Konuşacak Etiketler