kalça sütyeni fiyatı

Burc yorumlari

 • Metrekareyi küçülttü dükkân giderini azalttı

  Metrekareyi küçülttü dükkân giderini azalttı

  Metrekareyi küçülttü dükkân giderini azalttı

  Terra Ataşehir’in alışveriş ve eğlence alanı olan Çarşı’da küçük metrekareli mağazalarla girişimcilerin işletme giderlerinin düşürülmesi amaçlanıyor

  Modüler sistemle İstanbul Finans Merkezi Ataşehir’de inşa edilen Terra Ataşehir Çarşı, tamamı köşe, minik dükkânlar ile kendi işinin patronu olmak isteyen girişimcilere ekonomik avantajlar sunuyor.
  Terra Ataşehir Çarşı, alışveriş ve eğlence merkezi olarak ön plana çıkıyor. Çarşı’da, dükkânların küçük metrekarelerde tasarlanması sayesinde dekorasyon, kira ve aidat gibi zorunlu işletme giderlerinin düşük olmasını sağlanıyor. Kullanım alanı itibariyle küçük metrekarelerden oluşan ve her iş alanından sadece bir tane açılabilecek olan dükkânlar, sektörüne göre özel olarak dizayn ediliyor.
  Terra Ataşehir Çarşı’da yer alacak 229 adet dükkânı küçük metrekarelerde yapmanın amacına değinen KentArt İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süreyya Aydemir, “Metrekareleri küçük tutmamızdaki en büyük sebep kendi işinin sahibi olmak isteyen girişimcilerin işletme giderlerini düşük tutarak yüklerini hafifletmek” dedi.
  Küçük hem güzeldir hem de avantajlıdır felsefesiyle tasarladığıkları dükkânlar sayesinde yatırımcının dükkânı satın alması, kiraya vermesi ve yeniden satabilmesinin kolay olacağına dikkat çeken Aydemir, kiracı açısından bakıldığında ise dükkânların kira, depozito, dekorasyon ve stok maliyetlerinin düşük olacağını söyledi.

  Değer artışı yaşanacak
  Proje ve lokasyon açısından değerlendirdiğimizde çarşının müşteri potansiyelinin çok yüksek olduğunu söyleyen Aydemir, her sektöre uygun çok sayıda dükkân yaparak müşteri trafiğini arttıracaklarını belirtti.
  Lokasyon olarak İstanbul’un en değerli bölgelerinden birinde yer aldıklarını belirten Aydemir, dükkânların satın alınması kolay olduğundan değer artışının da hızlı olacağını söyledi.

  Her sektörden
  bİr tane olacak
  Aydemir, dükkânları küçük yapmalarının yanı sıra her sektörden sadece bir dükkânın açılmasına izin vererek işletmelerin hepsinin kâr elde etmesini sağlayacaklarının önemine de dikkat çekti. Yapılacak dükkânların her sektör için istenilen büyüklükte ve özel olarak dizayn edilebileceğini söyleyen Aydemir, Terra Ataşehir Çarşı sayesinde bölgenin eğlence ve alışveriş merkezi haline geleceğini söyleyerek sözlerini tamamladı.

  İkİ farklı ödeme seçeneğİ sundu

  KentArt İnşaat’ın Ataşehir’’deki projesi Terra Ataşehir’de, teslim tarihi Ocak 2016 olarak planlanan dükkânlara 2 farklı ödeme seçeneğiyle sahip olunabiliyor. Birinci seçenekte yüzde 25 peşinat, 42 ay vade sağlanıyor. İkinci seçenekte ise yüzde 50 peşinat ve 18 ay vade fırsatı sunuluyor.

  Okunma Sayısı ;

  Metrekareyi küçülttü dükkân giderini azalttı Benzer Yazılar

  Erdoğan’dan İhsanoğlu’na: Aceminin Eline Rezil Bir Dergi Tutuşturdular Başbakan, İhsanoğlu’nun Türk Solu dergisiyle pozunu eleştirerek,
  Geçen yıl 73 fabrikanın icradan satışa çıktığı Türkiye’de, bu yılın ilk yarısında sayı 95’e yükseldi. İcralık bağ-bahçe
  Moda devleri ‘iş’ konuşacak Türkiye Giyim sanayicileri Derneği’nin (TGSD) ev sahipliğinde düzenlenecek 7. İstanbul Moda Konferansı, 40 ülkeden
  Arama motorunu ‘moda’ya uydurdu! Vitringez.com’un kurucusu Natali Yeşilbahar, 2 milyon ürünle Türkiye’nin en büyük arama motoru olmak için
  Metroyla değer kazandı fiyatlar yüzde 50 arttı Anadolu yakasının ilk metro hattı olan Kadıköy – Kartal metrosu, lokasyonu üzerindeki dükkânların

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Metrekareyi küçülttü dükkân giderini azalttı Etiketler