kalça sütyeni fiyatı

Burc yorumlari

 • İBB’den Tuzla’ya 25 Milyon Turist Çekecek Marina Projesi

  İBB'den Tuzla'ya 25 Milyon Turist Çekecek Marina Projesi

  İBB’den Tuzla’ya 25 Milyon Turist Çekecek Marina Projesi

  Kadir Topbaş, Tuzla’daki Viaport projesi için “Çok önemli bir aktivite merkezi olacak 2.500 kişi çalışacak, 25 milyon insan buraya gelecek.” dedi.

  istanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, “İstanbul’un çok önemli bir aktivite merkezi olacak Viaport Marine’i Tuzla’da inşa ediyoruz. Öyle bir merkez ki yılda 25 milyon insan buraya gelecek. Tuzla ağırlıklı 2 bin 500 insan çalışacak” dedi.

  “İSTANBUL TESADÜFLERE BIRAKILAMAZ”

  Tuzla’da vatandaşlar ve esnafla buluşan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul’a 10 yılda yapılan yatırım ve hizmetlerden bahsederek, “Birilerinin vizyonlarının bile yetmeyeceği bir İstanbul’u oluşturduk. İstanbul tesadüflere terk edilemez, maceralara sürüklenemez. İstanbul ne olursa olsun denilemez” diyen Topbaş, “Yerel yönetim vizyonumuzla ve tecrübelerimizle her ilçede oraya yönelik projelerimizi açıklıyoruz. Tuzla’ya iki hat birden metro çalışması başlattık” diye konuştu.

  TUZLA’YA İKİ AYRI METRO HATTI

  Birinci hattın Tuzla’yı Kadıköy-Kartal Metrosu’na bağlayacağını ifade eden Başkan Topbaş, şöyle konuştu: “Bu hat İçmeler ve Tersane Kavşağı yönünden Kadıköy-Kartal Metro Hattı’na bağlanıyor. Böylelikle İstanbul’un her tarafına raylı sistemle erişiminiz sağlanacak. Diğer metro projemiz de Tuzla’yı Kaynarca üzerinden Sabiha Gökçen Havalimanı’na bağlayacak olan metro hattı. Bu hat üzerinde Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı ile etütler yaparak hangi mahallelerden geçmesi gerektiğini konuştuk. Bir noktaya getirdik, çalışmalarımız devam ediyor. Böylelikle Tuzla, metro hatlarıyla buluşan ve erişim problemi olmayan bir ilçemiz haline gelecek.”

  “İÇERENKÖY HALİ AYDINLI’YA TAŞINIYOR”

  Tuzla’da sahil ve yeşil alan düzenlemelerin devam ettiğini hatırlatan Topbaş, şunları açıkladı: “İlçenize yapılan yeni yolları, dere ıslahlarını ve çevre yatırımlarını konuşmuyorum bile. Tuzla sahilinde İstanbul’da ilk kez büyük ölçekte su ve ışık gösterileri yapan bir sistem getiriyoruz. Önemli gördüğümüz yatırımlardan biri olan bu çalışmanın projeleri hazırlandı. Öte yandan, İçerenköy’de şehir içinde kalan hali Aydınlı’ya taşıyacağız. Burada daha modern ve dünya ile rekabet edebilecek bir sebze meyve hali çalışması yaptık. Bu hal dünyaya örnek olacak. Ayrıca Kamil Abdüş Gölü ile ilgili proje çalışmalarımız son aşamaya geldi.Burada 2 milyon metrekarelik mesire alanı oluşacak.”

  “TUZLA VİAPORT MARİNE TUZLA’YI UÇURACAK”

  “İstanbul’un çok önemli bir aktivite merkezi de Tuzla’ya gelecek. Öyle bir merkez ki yılda 25 milyon insan buraya gelecek. Tuzla ağırlıklı 2 bin 500 insan çalışacak” diyen Topbaş, “Tuzla Viaport Marine, içinde her türlü aktiviteleri olan 270 milyon TL’lik bir yatırım. Plajlarıyla, havuzlarıyla, sergi alanlarıyla, toplantı salonları ve gezi alanları ile marinasıyla birlikte İstanbul’un cazibe merkezi olacak. 750 bin metrekarelik yeşil alana sahip olacak projeyi, Asya ve Avrupa yakasından görmeye, yaşamaya metrolarla gelecekler. Turistler de gelerek burada konaklamak isteyecek. Tuzla dört mevsim yaşayan bir turizm merkezi olacak. Metro hattından buraya bir havaray sistemi yapacağız. Böylelikle trafik ve erişim problemi de olmayacak. İnşaatı başladı, 5 Mart’ta tanıtım toplantısını yapacağız” ifadelerini kullandı.

  Kadir Topbaş, Tuzla sahili boyunca hizmet verecek nostaljik bir travma da yapacaklarını, Avrupa’da örnekleri olan ve turistik bir çalışma olacağını da sözlerine ekledi.

  Öte yandan proje, yapılan animasyon görüntüleriyle tanıtıldı

  Okunma Sayısı ; 47

  İBB’den Tuzla’ya 25 Milyon Turist Çekecek Marina Projesi Benzer Yazılar

  Emanetçi olmam Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, dün Kütahya’daki sözleriyle siyasetin gündemini bir anda değiştirdi. Başbakan Erdoğan ise bu açıklamayla
  Ankara’da VIP tipi otomobil operasyonu Ankara polisi, son dönemlerin en büyük otomobil kaçakçılığı operasyonuna imza attı. Polis, yurtdışından
  Gerilim artınca bakan harekete geçti İçişleri Bakanı Efkan Ala, 30 Mart’ta gerçekleştirilecek yerel seçimler öncesi ülke genelinde yaşanan
  ‘Dershaneler yasası’ Meclis’te kabul edildi Özel Öğretim Kurumları Kanunu’ndan “dershane” tanımı çıkarılarak,
  “Fethullah Gülen bana dedi ki…” Fehmi Koru o iddialara Habertürk’te yanıt verdi Star Gazetesi Yazarı Fehmi Koru, Hizmet Hareketi’nin

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  İBB’den Tuzla’ya 25 Milyon Turist Çekecek Marina Projesi Etiketler