kalça sütyeni fiyatı

Burc yorumlari

 • Erdoğan’dan İhsanoğlu’na: Aceminin Eline Rezil Bir Dergi Tutuşturdular

  Erdoğan'dan İhsanoğlu'na: Aceminin Eline Rezil Bir Dergi Tutuşturdular

  Erdoğan’dan İhsanoğlu’na: Aceminin Eline Rezil Bir Dergi Tutuşturdular

  Başbakan, İhsanoğlu’nun Türk Solu dergisiyle pozunu eleştirerek, “Aceminin eline dergi tutuşturdular, rezil kapaklarında ‘Kürt sorunu yoktur’ yazıyordu” dedi.

  Yaklaşan Cumhurbaşkanlığı seçimleri kapsamında Diyarbakır’da miting yapan Başbakan Erdoğan, çatı aday Ekmeleddin İhsanoğlu’nu, Türk Solu dergisiyle verdiği poz üzerinden eleştirdi. İhsanoğlu’nun poz verdiği derginin daha önceki kapaklarını hatırlatan Erdoğan, “İstanbul’da bu aceminin eline bir dergi tutuşturdular. Bu monşer aday o dergiyi aldı poz verdi. Ben o derginin bazı rezil kapaklarını sizlere hatırlatacağım. Ne yazıyor biliyor musunuz: Kürt sorunu yoktur. Ben inanıyorum ki Diyarbakır’dan bu ırkçı adaya oy çıkmayacak. Bakın biz ırkçı değiliz, siyasi Kürtçü, siyasi Türkçü değiliz. Biz bütün yaratılmışları yaratandan ötürü seviyoruz.” dedi.Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Diyarbakır’da, İstasyon Meydanı’nda düzenlenen mitingde konuştu. Erdoğan, CHP ve MHP’yi çatı aday Ekmeleddin İhsanoğlu’nu aday göstermeleri üzerinden eleştirerek “Piyasaya sürdükleri Cumhurbaşkanı adaylarıyla bir kez daha eski Türkiye hayali kurmaya başladılar. Kimin kimle iş tuttuğunu ittifak yaptığını görüyorsunuz. Türk kardeşlerimin sorunlarını yıllarca inkar eden, her darbenin arkasında duran CHP yine sahnede. Milliyetçiliği ırkçılık olarak algılayan MHP sahnede. ” dedi.ERDOĞAN’IN AÇIKLAMALARINDAN SATIRBAŞLARI:

  “BU IRKÇIYA OY ÇIKMAYACAK”

  Din derslerinin zorunlu olmasından şikayet ediyor. Dini yanı var diyorlar neden zorunlu din dersinden şikayetçi oluyorsun. İstanbul’da bu aceminin eline bir dergi tutuşturdular. Bu monşer aday o dergiyi aldı poz verdi. Ben o derginin bazı rezil kapaklarını sizlere hatırlatacağım. Ne yazıyor biliyor musunuz: Kürt sorunu yoktur. Ben inanıyorum ki Diyarbakır’dan bu ırkçı adaya oy çıkmayacak. Bakın biz ırkçı değiliz, siyasi Kürtçü, siyasi Türkçü değiliz. Biz bütün yaratılmışları yaratandan ötürü seviyoruz.

  “DİYARBAKIR BİZLERE SAHİP ÇIKTI”

  Duydum ki Diyarbakır Gazze’ye destek için muhteşem bir miting yapmış, buradan dualarını göndermiş. Mazlumların yanında durduğun için de seni tebrik ediyorum. 30 Mart seçimlerinde Diyarbakır’da yüzde 35 ile desteğini sürdürdü. Diyarbakır bizlere sahip çıktı. Haksızlık karşısında eğilmediğiniz için teşekkür ediyorum. Pensilvanya ihanet şebekesinin oyunlarını bozduğunuz için sizlere teşekkür ediyorum.

  Bundan 8 ay önce 16 Kasım 2013’te Diyarbakır’a geldik. Tarihi bir günü hep birlikte yaşadık. 77 milyonun kucaklaşmasında birileri rahatsız oldu. Malum çevreler Diyarbakır’daki kardeşlik manzarasından rahatsız oldu. 17-25 Aralık’ta yargı ve emniyete sızmış bir grup vasıtasıyla darbe girişiminde bulundular. Gezi olayların arkasındaki gerçek aktörleri çok yakından tanıyorsunuz.

  1992’de Nevruz’da 40 kişinin ölümünün arkasında kim varsa 17 Aralık girişiminin arkasında da aynı isimler var. Bütün bunlara rağmen yola devam ettik. 17 Aralık darbesinin içinde yer alanlar ülkemizin düşmanlarının piyonuydular. Biz ihanet şebekesiyle hesaplaştığımız gibi onların arkasındaki güçlerle de hesaplaşıyoruz. Gezi olaylarının ve 17 Aralık girişiminin arkasında eski Türkiye hayali kuranlar vardı. Rabbim kurulan bu tuzakları altüst etti.

  “ŞERBETİ YOK VERMEYE”

  Piyasaya sürdükleri Cumhurbaşkanı adaylarıyla bir kez daha eski Türkiye hayali kurmaya başladılar. Kimin kimle iş tuttuğunu ittifak yaptığını görüyorsunuz. Türk kardeşlerimin sorunlarını yıllarca inkar eden, her darbenin arkasında duran CHP yine sahnede. Milliyetçiliği ırkçılık olarak algılayan MHP sahnede. Gerilimden beslenen HDP sahnede. Yasaklardan işkenceden medet uman ne kadar odak varsa yine bir araya geldiler. CHP, MHP ortak aday çıkardılar. Türkiye’yi tanımayan sorunlarından haberden olmayan bir aday. Bu aday nereye gitse oraya göre konuşuyor. Doğu’ya geliyor buranın nabzına göre şerbet vermek istiyor ama şerbeti yok.

  “BAHÇELİ ‘KÜRT KARDEŞİM’ DEMEYE BAŞLADI”

  Hayret ettim ya Bahçeli ‘Kürt kardeşim’ demeye başladı. Sen bugüne kadar Kürt kardeşim demezdin ya. Bu siyaset insanlara neler yaptırıyor. Öğrendi. Çünkü biz inananlar kardeştir diyerek ayrım yapmadan baştan beri kardeşim dedik. Biliyorsunuz HDP bir aday çıkardı. O da gittiği yere göre konuşuyor. Dün bir konuşmasını dinledim çok enteresan. Bizim adayımız hanım olmalıydı diyor. Sen hanım aday çıkardın da olmaz mı dediler. Çünkü orada hanımlar. CHP Kürt meselesinin, Dersim’in mimarı kapanan camilerin yıkılan türbelerin failidir. Baskıların, Diyarbakır Cezaevi’nin savunucusudur. HDP gitti bu CHP ile ittifak arayışına girdi.

  Diyarbakır kendisine ihanet eden HDP’ye sandıkta gereken dersi verecektir. CHP, MHP ve diğer ulusalcı ayrılıkçı her oy, HDP’ye verilecek eski Türkiye’ye gidecektir. Şahsıma vereceğiniz her oy çözüm sürecine katkı olacaktır. Terör bahanesin arkasına saklanarak devlet içindeki çeteler hukuksuzluk yapıyor, cinayetler işliyorlardı. Hiçbir silah hukuk içinde savunulan meşru talepten daha güçlü değildir. Şunu herkes bilsin bu çözüm yoluna başımızı koyduk. Köylerdeki, mezralardaki, türkülerin, kitapları, düşüncelerin, gösteri hakkındın üstündeki baskıyı biz kaldırdık.

  “MUTLAKA SANDIĞA GİDİN”

  Türkiye normalleşiyor, özüne dönüyor ilk Meclis’teki ruha geri dönüyor. Süreç emin adımlarla ilerliyor. Sevgili Diyarbakır 10 Ağustos Türkiye için iç ve dış politikamız için ekonomi için en önemlisi de demokrasi için milattır. İnşallah yeni Türkiye’nin kazanacağı bir sürecin içine giriyoruz. Sen evet dersen sadece Diyarbakır değil Erbil de güç kazanacak.

  12 yılda Diyarbakır’a 15,5 katrilyon yatırım yaptık. Neredeydi bizden öncekiler. Diyarbakır’ın semtine uğramadılar semtine. Diyarbakır’a dev bir yatırım daha yapıyorum. Sağlık kampüsü yapıyoruz. TOKİ kanalıyla 33 bin seyirci kapasiteli stadyum kazandırıyoruz. Biz yaptığımız yatırımlarla durmayacağız. Diyarbakır manen bizim için çok önemli. El ele verip bunları başaracağız. Benim ricam şu: Mutlaka sandığa gidin gitmeyenleri muhakkak götürün.

  Okunma Sayısı ;

  Erdoğan’dan İhsanoğlu’na: Aceminin Eline Rezil Bir Dergi Tutuşturdular Benzer Yazılar

  Hizbullah’dan korkutan IŞİD iddiası Lübnan’daki Hizbullah Genel Sekreteri Hasan Nasrallah, IŞİD’in, Sünni, Şii, Müslüman, Hristiyan,
  CHP’de öne çıkan isimler İnce, Tarhan ve Feyzioğlu’nun adı kulislerde genel başkan adayı olarak geçiyor. Kılıçdaroğlu’nun
  Erdoğan’ı üzecek ölüm haberi Başbakan Erdoğan’ın Pınarhisar’daki cezaevinde tutuklu olduğu dönemde infaz koruma memuru olan Necmi
  ABD Kürtlere silah yardımını açıkladı ABD, Kuzey Irak’ta IŞİD militanlarına karşı savaşan Kürt güçlerine silah yardımına başlandığını
  Muharrem İnce: Ortada büyük bir hezimet var, başarılıyız demek yakışmıyor CHP grup başkanvekili Muharrem İnce, seçim sonuçlarıyla ilgili

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Erdoğan’dan İhsanoğlu’na: Aceminin Eline Rezil Bir Dergi Tutuşturdular Etiketler