kalça sütyeni fiyatı

Burc yorumlari

 • Böylesi Görülmedi !

  Böylesi Görülmedi !

  Böylesi Görülmedi !

  Türklerin inanılmaz bir yöntemi var!

  Çapkın Türk Erkeklerinin Akıllara Durgunluk Veren Taktiği

  Tatile Gelen Turist Rus, Latin ve Amerikalı kızları bir süredir satışı Türkiye’de de yapılan ve bazı muhafazakar ülkelerde kadınların duygularını harekete geçirdiği iddiasıyla satışı yasaklananan parfümü sipariş veriyorlar sonrasında parfümü sıkıp gece kulüplerine akın ediyorlar.

  Kokusu kadınların duygularına yenik düşmesine ve karşı cinse kendisini teslim etmesini sağlıyor. Uzmanlar kadınları bu konuda uyarıyor “hiç hoşlanmadığınız birisine farkında olmadan aşık olabilir ve kendinizi kaptırabilirsiniz” diyor.

  Ricardo Veron Afrodizyak Parfüm’ün uluslararası piyasada satışı yasaklanması gündemde.

  Bir çok kadın eğlenmek için gittikleri gece kulüplerinde kokunun etkisi sayesinde tanıştıkları Ricardo Veron kullanan erkeklerle aşk yaşayıp, parfümün etkisi geçtikten sonra aşk yaşadığı erkeklerin aslında çirkin ve normal yaşantıda asla aşk yaşamalarının mümkün olmayacağını söylüyor ve bu durumdan şikayet ediyor.

  Almanya Kruverszen Laboratuvarı Analiz Uzmanı Maria Lyris ile yaptığımız yazılı görüşmeler sonrasında Ricardo Veron ‘u özel olarak 12 kişilik bir ekiple incelediklerini ve normal afrodizyak olarak belirlenen bir takım kokuların çok üzerinde olduğunu ve kadınların gerçekten buna karşı koymak gibi bir şansı olmadığını belirtiyor.

  Eğer bu parfüm’ün satışı devam ederse, “Çirkin Erkeklerin Muhteşem Güzel Kadınları Etkilemekte Hiç Zorlanmayacağını ve Bu Durumun Çığ Gibi Yayılacağını” da ekliyor.

  Etkisi Çığ Gibi Yayılıyor! Türkiye’de satışı yapılan ve şu an’a kadar tahmini olarak 1.300.000 Türk Erkeklere satışı yapıldığı tahmin edilen Ricardo Veron Afrodizyak Parfüm’ün nereden satın alınacağını da bulduk. Orjinal sitesi olan www.ricardoveronturkiye.com adresinden temin ediliyor.

  Formülün Fransa’da 7 üst düzey yetenekli kimyager tarafından geliştirildiği söyleniyor fakat gizlilik ve can güvenliğini koruma altına almak isteyen tesis bu uzmanların ne isimlerini ne de bilgilerini paylaşıyor.

  Araştırma Sonuçları Şok Edici:

  Afrodizyak Parfüm Ricardo Veron; kadınlar üzerinde 10 saniye gibi kısa sürede çok hızlı ve şiddetli etkisini gösterebilir. Bir anda tüm duyu organlarının uyarılması cinsel hormonları standart`ın üzerinde salgılanmasını sağlayabilir ve kadın’da gözle görülür değişiklikler yaratabilir.

  Afrodizyak Parfüm Ricardo Veron; Erkek için hazırlanan tüm koruma kalkanlarının bir anda ortadan kalmasını, erkeğe olan güven artışını ve çekiciliği tetikleyebilir.

  • Hiç Olmadığı Kadar İlgili Bakışlar ve Karşı Cins İle Göz Teması

  • Karşı Cins Üzerinde Çok Sık Yakınlaşma Arzusu
  • Androjen Hormonlarının Artışı Sonucunda Maximum Çekicilik
  • Kullanan Kişide Maksimum Özgüven Artışı

  Nasıl Satın Alınır?
  Ricardo Veron Afrodizyak Parfüm’ün Parfümerilerde satışı yasaktır. Kadınları çıldırtacak kadar etkili olan bu parfümün yalnızca internetten satışı yapılmaktadır. Edindiğimiz bilgilere göre tek gerçek satış sitesi www.ricardoveron.com

  Bu parfüm o kadar etkili ve güvenilir ki memnun kalınmadığı takdirde para iadesini süresi veriyorlar. Çok az miktarda ithal edilen bu parfümü satın alan kişiye saat hediye ediyorlar.

  Okunma Sayısı ;

  Böylesi Görülmedi ! Benzer Yazılar

  Hizbullah’dan korkutan IŞİD iddiası Lübnan’daki Hizbullah Genel Sekreteri Hasan Nasrallah, IŞİD’in, Sünni, Şii, Müslüman, Hristiyan,
  CHP’de öne çıkan isimler İnce, Tarhan ve Feyzioğlu’nun adı kulislerde genel başkan adayı olarak geçiyor. Kılıçdaroğlu’nun
  Erdoğan’ı üzecek ölüm haberi Başbakan Erdoğan’ın Pınarhisar’daki cezaevinde tutuklu olduğu dönemde infaz koruma memuru olan Necmi
  ABD Kürtlere silah yardımını açıkladı ABD, Kuzey Irak’ta IŞİD militanlarına karşı savaşan Kürt güçlerine silah yardımına başlandığını
  Muharrem İnce: Ortada büyük bir hezimet var, başarılıyız demek yakışmıyor CHP grup başkanvekili Muharrem İnce, seçim sonuçlarıyla ilgili

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Böylesi Görülmedi ! Etiketler