kalça sütyeni fiyatı

Burc yorumlari

 • Balkanlar’daki Türkler Türkiye’de tedavi olabilecek

  Balkanlar'daki Türkler Türkiye'de tedavi olabilecek

  Balkanlar’daki Türkler Türkiye’de tedavi olabilecek

  Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, “Torba yasanın tamamının kanunlaşmasının ardından inşallah Balkanlar’da yaşayan sosyal güvencesi olmayan veya Türkiye’de tedavi olmak isteyip imkan bulamayan soydaşlarımız ülkemizde ücretsiz tedavi imkanı bulacak” dedi.

  akan Müezzinoğlu, Süloğlu ilçesinde esnafı ziyaret etti. Vatandaşların istek ve sıkıntılarını dinleyen Müezzinoğlu, daha sonra bir kahvehanede gazetecilerin sorularını cevapladı. Bir gazetecinin “Soydaşlara ücretsiz tedavi imkanı sağlayan çalışma hakkında bilgi verir misiniz?” sorusu üzerine Müezzinoğlu, Balkanlar’da sosyal güvencesi olmayan veya Türkiye’de tedavi olmak isteyip imkan bulamayan soydaşların ücretsiz tedavi edilebilmesi için hazırlanan düzenlemenin geçen hafta Meclis’ten geçtiğini belirtti.

  Müezzinoğlu, özellikle Balkanlar’da ve coğrafyamızda sağlık sorunu olan vatandaşların kendi ülkelerinde tedavilerini yaptıramadıklarını veya sosyal güvenceleri nedeniyle tedavi olamadıklarını anlatarak, şunları kaydetti:

  BALKAN TÜRKLERİ TÜRKİYE’DE TEDAVİ OLACAK

  “Meclisten geçen torba yasanın tamamının kanunlaşmasının ardından inşallah Balkanlar’da yaşayan sosyal güvencesi olmayan veya Türkiye’de tedavi olmak isteyip imkan bulamayan soydaşlarımız ülkemizde ücretsiz tedavi imkanı bulacak. Her yıl yaklaşık 400 soydaşımız tedavisini Türkiye’de ücretsiz yaptırabilecek. Hastalarla birlikte gelen 2 refakatçisinin de ülkemizde ihtiyaçları karşılanacak. Bu uygulama Türkiye’de olup da vatansız durumunda olan kişileri de kapsayacak.”
  REFAKATÇİLERİN DE MASRAFLARI KARŞILANACAK

  Türkiye’de tedavi olmak isteyen soydaşların büyükelçilik kanallarıyla başvuru yapacaklarını dile getiren Müezzinoğlu, büyükelçiliğin sağlık bakanlığı’na bilgi vermesinin ardından hastaların 2 refakatçisiyle Türkiye’de her türlü ihtiyacının karşılanacağını belirtti.

  Müezzinoğlu, “Türkiye’de yoğun bakımlarla ilgili bir sıkıntı var mı?” sorusuna karşılık, Türkiye’de şu anda olağanüstü bir yoğun bakım sıkıntısı olmadığını fakat bazı mevsimlerde hasta sayılarının fazla olması nedeniyle belirli bölgelerde geçici olarak yatak sorununun yaşanabildiğini ifade etti.

  Okunma Sayısı ;

  Balkanlar’daki Türkler Türkiye’de tedavi olabilecek Benzer Yazılar

  Sadece 1 Dakika Yaşayabilen Bebek: Walter Joshua Fretz 19 haftalıkken doğan Walter Joshua Fretz, sadece bir dakika hayata tutunabildi. Hücre insan”
  Dikkat! Yazın aşırı su kaybı gözaltı morluklarını tetikliyor! Gözaltı çukurlarınızın derinleşmesini istemiyorsanız fazla güneşte kalmayın
  Vücut geliştirenler hangi kardiyo egzersizlerinden yararlanabilirler? Vücut geliştiren insanlarda, bu süreçte minimum da olsa mutlaka yağ alımı
  Islak mayoyla kalmayın! Sıcak yaz günlerinde serinlemek isteyenler özellikle de çocuklar havuza veya denize koşuyor. Yoğun olarak kullanılan havuzlarda
  Telefonuna program yükle sahte ilacı yakala Sağlık Bakanlığı, ilaçların üzerindeki karekodların, akıllı telefonlar yardımı ile okutularak

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Balkanlar’daki Türkler Türkiye’de tedavi olabilecek Etiketler