kalça sütyeni fiyatı

Burc yorumlari

 • Avustralya gezisinde mini etek giymeyecek

  Avustralya gezisinde mini etek giymeyecek

  Avustralya gezisinde mini etek giymeyecek

  Cambridge Düşesi Kate Middleton’ın Avustralya’ya yapacağı resmi ziyaret sırasında Kraliçe Elizabeth’in talebiyle aynı kayınvalidesi Lady Diana gibi asil ve muhafazakar bir giyim tarzını benimseyip kendisiyle özdeşleşen dar elbiselerini ve uçuşan dizde eteklerini geride bırakacağı iddia edildi.

  ngiliz Daily Mail gazetesi Middleton’ın yurtdışı gezisi sırasında normalde giydiklerinden çok daha kapalı ve uzun elbiseler tercih edeceğini ve Kraliçe Elizabeth’in çok beğendiği mücevher süslü taçlardan takacağını yazdı.

  Kraliyet yetkilileri gezi sırasında 31 yaşındaki düşese kıyafetlerini ve mücevherlerini seçmesinde Kraliçe Elizabeth’in kişisel hizmetlisi Angela Kelly’nin yardım edeceğini söyledi.

  Son 20 yıldır tüm yurtdışı gezilerinde Kraliçe’yi giydiren Kelly’nin Nisan ayında gerçekleşecek gezi için bir koleksiyon hazırlamaya daha şimdiden başladığı açıklandı.

  Üç buçuk haftalık gezi süresinde Düşesin günde 4 kez kıyafet değiştirmesi bekleniyor.

  Okunma Sayısı ;

  Avustralya gezisinde mini etek giymeyecek Benzer Yazılar

  Sinem Kobal’ın İsrail’le İlgili Yazısı Tepki Topladı Sinem Kobal’ın İsrail’le ilgili sosyal medyada paylaştığı yazı
  ‘Müslüm kadife gibiydi’ NTV, geçtiğimiz mart ayında hayatını kaybeden Müslüm Gürses’i ölüm yıldönümünde özel bir belgeselle anıyor. ‘Söz
  Youtube artık telif ödeyecek Youtube, eser sahiplerinin şeklindeki protestosu karşısında telif ödemeyi kabul etti MÜZİK eserlerinin sahiplerinin
  Sibel Turnagöl’den ayrılık açıklaması O iddialara cevap verdi Evliliklerinde sıkıntılı bir dönem yaşadıkları ve ayrılacakları iddia
  Ezgi Mola fena dağıttı 4 yıllık aşk sona erdi İŞADAMI Önder Fırat ve Tuğba Coşkun, 4 yıllık birlikteliklerini ani bir kararla sonlandırdı.

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Avustralya gezisinde mini etek giymeyecek Etiketler