kalça sütyeni fiyatı

Burc yorumlari

 • 6 devlet biriminde kritik atama

  6 devlet biriminde kritik atama

  6 devlet biriminde kritik atama

  Ak Parti iktidarı ile cemaat arasındaki gerilimin neden olduğu atama ve görevden alma dalgası sürüyor.

  Ak Parti iktidarı ile cemaat arasındaki gerilimin neden olduğu atama ve görevden alma dalgası sürüyor. Bu çerçevede bu akşam Başbakanlık’ın yanısıra Maliye, Adalet, Ekonomi, Sanayi ve Aile bakanlıklarına yapılan kritik atamalar dikkat çekti. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın dinlenmesi iddiaları çerçevesinde yaşanan gelişmelerin ardından Başbakanlık Personel Genel Müdürlüğü’ne yeni bir atamanın yapılması dikkat çekti.

  İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nın 17 Aralık’ta başlattığı yolsuzluk operasyonu, iktidar ile cemaat arasında gerilimi su yüzüne çıkaran bir özellik kazandı. Bu gerilimin ardından başta emniyet ve adalet birimlerinde önemli görevden alma ve atamalar yaşanmıştı. Dün Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün onayı ile bugün Resmi Gazete’de yayınlanan bazı atama ve görevden almalar, bu bağlamda ayrı bir önem kazandı. Bu atama ve görevden almalar özetle şöyle:
  *Kamu Gözetimi, Muhasebe ve Denetim Standartları Kurulu üyeliklerine; Aziz Doğan (Hazine Müsteşarlığının bağlı olduğu Bakanlık)
  İsmail Erdemir (Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumunun bağlı olduğu Bakanlık) getirildi.

  Başbakanlık personel müdürü değişti
  *Açık bulunan 1’inci derece kadrolu ve +6400 ek göstergeli Başbakanlık Personel ve Prensipler Genel Müdürlüğüne, Kanunlar ve Kararlar Genel Müdür Yardımcısı Metin Yener’in atanması, 657 sayılı Kanunun 76 ncı maddesi ile 2451 sayılı Kanunun 2’nci maddesi gereğince uygun görüldü.

  Adalet Bakanlığı’nda kritik atama
  *Açık bulunan Adalet Bakanlığı Müsteşar Yardımcılığına, Ankara Hâkimi (38719) Selahaddin Menteş’in atanması, 2802 sayılı Hâkimler ve Savcılar Kanununun değişik 37 nci maddesi gereğince uygun görüldü.
  *Açık bulunan Adalet Bakanlığı Müsteşar Yardımcılığına, Adalet Başmüfettişi (32474) Basri Bağcı’nın atanması, 2802 sayılı Hâkimler ve Savcılar Kanununun değişik 37’nci maddesi gereğince uygun görülmüştür.
  *Açık bulunan Adalet Bakanlığı Yüksek Müşavirliğine, Avrupa Birliği Genel Müdürü (37744) Ali Bilen’in atanması, 2802 sayılı Hâkimler ve Savcılar Kanununun değişik 37 nci maddesi gereğince uygun görüldü.

  Aile Bakanılğı atamaları
  *Açık bulunan 1’inci derece kadrolu ve + 3600 ek göstergeli Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Müşavirliğine Strateji Geliştirme Başkanı Mustafa Can’ın atanması, 657 sayılı Kanunun 59 ve 76 ncı maddeleri ile 2451 sayılı Kanunun 2’nci maddesi gereğince uygun görüldü.

  Sanayi Bakanlığı’nda tasfiye
  *Açık bulunan 1’inci derece kadrolu ve +3600 ek göstergeli Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Müşavirliğine Müsteşar Yardımcısı Hüseyin Rahmi Çetin’in atanması, 657 sayılı Kanunun 59 ve 76’ncı maddeleri ile 2451 sayılı Kanunun 2’nci maddesi gereğince uygun görüldü.
  *Açık bulunan 1 inci derece kadrolu ve +3600 ek göstergeli Bilim Sanayi Teknoloji Bakanlığı Başmüfettişliğe Sanayi Genel Müdürü Süfyan Emiroğlu’nun atanması, 657 sayılı Kanunun 76 ncı maddesi ile 2451 sayılı Kanunun 2 nci maddesi gereğince uygun görüldü.
  *Açık bulunan 1 inci derece kadrolu ve +3600 ek göstergeli Başmüfettişliğe Metroloji ve Standardizasyon Genel Müdürü Bayram Tek’in n atanması, 657 sayılı Kanunun 68/B ve 76 ncı maddeleri ile 2451 sayılı Kanunun 2 nci maddesi gereğince uygun görüldü.
  *Açık bulunan 1 inci derece kadrolu ve +3600 ek göstergeli Başmüfettişliğe Personel Dairesi Başkanı Göksel Gündaş’ın atanması, 657 sayılı Kanunun 68/B ve 76 ncı maddeleri ile 2451 sayılı Kanunun 2 nci maddesi gereğince uygun görüldü.

  Ekonomi Bakanlığı atamaları
  *Açık bulunan 1’inci derece kadrolu ve +3600 ek göstergeli Ekonomi Bakanılğı Müşavirliğine Müsteşar Yardımcısı Bülent Uğur Ecevit’in atanması, 657 sayılı Kanunun 59 ve 76 ncı maddeleri ile 2451 sayılı Kanunun 2 nci maddesi gereğince uygun görüldü.
  *Açık bulunan 1’inci derece kadrolu ve +3600 ek göstergeli Bakanlık Müşavirliğine Personel Dairesi Başkanı Muhammet Karakaya’nın
  atanması, 657 sayılı Kanunun 59 ve 76’ncı maddeleri ile 2451 sayılı Kanunun 2’nci maddesi gereğince uygun görüldü.

  Maliye Bakanlığı atamaları
  *Açık bulunan 1’inci derece kadrolu ve +3600 ek göstergeli Vergi Başmüfettişliğine Ömer Keskin’in atanması, 657 sayılı Kanunun 68/B ve 76’ncı maddeleri ile 2451 sayılı Kanunun 2 nci maddesi gereğince uygun görüldü.
  *Açık bulunan 1 inci derece kadrolu ve +3600 ek göstergeli Vergi Başmüfettişliğine Ahmet Ünlü’nün atanması, 657 sayılı Kanunun 68/B ve 76’ncı maddeleri ile 2451 sayılı Kanunun 2’nci maddesi gereğince uygun görüldü.

  Okunma Sayısı ;

  6 devlet biriminde kritik atama Benzer Yazılar

  Hizbullah’dan korkutan IŞİD iddiası Lübnan’daki Hizbullah Genel Sekreteri Hasan Nasrallah, IŞİD’in, Sünni, Şii, Müslüman, Hristiyan,
  CHP’de öne çıkan isimler İnce, Tarhan ve Feyzioğlu’nun adı kulislerde genel başkan adayı olarak geçiyor. Kılıçdaroğlu’nun
  Erdoğan’ı üzecek ölüm haberi Başbakan Erdoğan’ın Pınarhisar’daki cezaevinde tutuklu olduğu dönemde infaz koruma memuru olan Necmi
  ABD Kürtlere silah yardımını açıkladı ABD, Kuzey Irak’ta IŞİD militanlarına karşı savaşan Kürt güçlerine silah yardımına başlandığını
  Muharrem İnce: Ortada büyük bir hezimet var, başarılıyız demek yakışmıyor CHP grup başkanvekili Muharrem İnce, seçim sonuçlarıyla ilgili

  Toplam 1 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  6 devlet biriminde kritik atama Etiketler